Koncerty:

Aktualnie brak
potwierdzonych
koncertów.
Archiwum koncertów


SubskrypcjaNowa galeria koncertowa

Na stronie (w dziale Galeria) pojawiła się nowa galeria zdjęć z koncertu w Piotrkowie Trybunalskim. Był to nasz pierwszy koncert w nowym składzie, z Marcinem Januszkiewiczem na wokalu.

Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Nasz nowy singiel - Stany

Czekaliśmy na ten moment niespełna dwa lata od kiedy to w Studio Chróst zarejestrowaliśmy "Stany" i oto nadszedł ten dzień!
Ogromne podziękowania należą się Marcinowi Januszkiewiczowi, który tchnął w ten utwór nowe życie i stawał na głowie aby projekt wypalił. Dziękujemy również Natalii Sikorze za moc i rockowy pazur w jej głosie. Winicjuszowi Chróstowi i Hubertowi Stefankiewiczowi należą się podziękowania za cenne rady przy składaniu muzyki, Igorowi Kubikowi za oprawę graficzną, a Piotrowi Rościszewskiemu za partie wiolonczeli.
Wierzymy, że "Stany" przypadną Wam do gustu, ale mimo wszystko jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii.

Zespół Amnezja zawiesza działalność

Mieliśmy plany i marzenia… pozostała jedynie pustka i żal…
W swoim imieniu mogę jedynie napisać, że nigdy nie myślałem iż przyjdzie mi oznajmić, że działalność zespołu z dniem 3 kwietnia 2014 zostaje zawieszona.
Pozostaje jedynie podziękować wszystkim tym, którzy w nas przez te kilka lat wierzyli, jak i tym którzy swoją nienawiścią motywowali nas do cięższej pracy.
To było dziesięć wspaniałych lat, dla wielu z nas jedyny sens życia, dla którego wiele poświęciliśmy i w który wiele zainwestowaliśmy.
Szkoda, że wszystko się spieprzyło w momencie gdy marzenia w końcu zaczęły się spełniać i gdy przez ostatnie trzy miesiące zobaczyliśmy jak to jest być prawdziwym zespołem…
Oby przyszła kariera Ernesta była tego warta…

Bartek

Odwołane koncerty

Niestety jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe cztery koncerty: w Legnicy, Włocławku, Łodzi i Kaliszu (koncert w Opolu nie został nigdy potwierdzony, wiec również się nie odbędzie). Poznań jest nadal aktualny i z pewnością występ się odbędzie.
Mamy świadomość jak bardzo ta informacja może być wkurzająca i zniechęcająca, więc wychodzimy z następującą inicjatywą:

Jeżeli komuś nie uda się z jakiś powodów zwrócić biletu, prosimy o informację na adres amnezja@amnezja.art.pl . W odpowiedzi podeślemy adres, na który można wysłać ten bilet do nas, a my daną osobę wpiszemy na naszą ZŁOTĄ LISTĘ, która uprawniać będzie do wstępu za FREE na każdy z naszych (Amnezji) koncertów w całym 2014 roku (w sensie, że na wszystkie, a nie tylko na jeden z nich...). Można też dostarczyć nam bilet bezpośrednio na koncercie w Poznaniu, lub gdzieś na mieście w Warszawie (prośba o wcześniejszego maila z taką informacją), jednak musi to być bilet na jeden z czterech powyżej odwołanych koncertów.Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy i obiecujemy się na przyszłość poprawić.

Zmiana klubu - Wrocław

Spieszymy z informacją, że koncert 02.03.2014 we Wrocławiu odbędzie się w klubie Łykend (ul. Podwale 37/38), a nie w klubie Eter, jak to było w planach do tej pory. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i obiecujemy wynagrodzić wszelkie niedogodności świetnym koncertem.

: :